lechia mLigowe rozgrywki wiosenne na finiszu. Piłkarzom Lechii pozostał tylko jeden mecz w Radomiu

W miniony weekend w trzeciej lidze rozegrane zostały mecze dwunastej kolejki rundy rewanżowej sezonu 2020/21. Wiosną rywalizacja toczy się w dwóch grupach – mistrzowskiej i spadkowej. W tej ostatniej są piłkarze KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA, którzy w sobotę pojechali do Wikielca po pojedynek decydujący o pozostaniu naszego klubu na czwartym poziomie rozgrywek ligowych. Do utrzymania się potrzebny był punkt. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka wykonali zadanie z nawiązką, bo odnieśli cenne zwycięstwo, choć przez ostatnie pół godziny grali w osłabieniu, bo drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną, zobaczył Drabik i musiał opuścić boisko.

Zdobyte trzy punkty oddaliły naszą drużynę od strefy spadkowej na tyle, że ostatni mecz sezonu będzie mogła zagrać na luzie i z przytupem zakończyć wiosenne granie. W ostatniej kolejce Lechia w Radomiu zmierzy się z Bronią, która jeszcze musi się przed spadkiem bronić.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty