mlodzi mMistrzostwa w tomaszowskiej kręgielni

W ostatni weekend w Tomaszowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kręglarstwie klasycznym. Bardzo dobrze wypadli w nich reprezentanci Pilicy, którzy zdobyli aż dziewięć medali, w tym trzy z najcenniejszego kruszcu.

W zawodach w miejskiej kręgielni przy ul. Strzeleckiej startowali młodzicy z trzech województw: Śląskiego (Polonia Łaziska Górne), Małopolskiego (BOSiR Brzesko) oraz Łódzkiego, które było reprezentowane przez Pilicę Tomaszów. Rywalizowano indywidualnie, w parach i mikstach.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty