zubr m...i zrewitalizować teren wokół symbolu Spały. Jednak najpierw musi porozumieć się z właścicielem gruntu, a to nie takie proste. - Na pewno nie zgodzimy się na płatną dzierżawę. Jesteśmy za wymianą za inną działkę - mówi Bogdan Kącki, wójt gminy Inowłódz.

Właścicielem mienia po Funduszu Wczasów Pracowniczych w Spale jest NSZZ "Solidarność". Zarządza nim spółka DOMS (z siedzibą w Zakopanem). Latem ub.r. teren, na którym stoją "Savoy", "Żbik" i "Miś" (spalskie ośrodki), opasano taśmą.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty