arena m7 lipca zaczęło się mrożenie długiego toru w Arenie Lodowej. Polscy łyżwiarze, ale również Rosjanie, Włosi oraz reprezentanci Holandii i Austrii będą trenować w Tomaszowie przez najbliższy miesiąc.

W polskiej reprezentacji seniorów jest 17 panczenistów, którzy za kilka miesięcy będą walczyć o przepustki olimpijskie do Pekinu (igrzyska zaplanowano w lutym przyszłego roku).  -  Wszyscy trenują już w Tomaszowie i mieszkają w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. To pierwsze tak duże zgrupowanie na lodzie. Razem z juniorami, młodzieżowcami, trenerami jest ponad 50 osób. Wcześniej zawodnicy trenowali na obozach w kraju i za granicą, głównie na wrotkach i rowerach, na dużych wysokościach - wyjaśnia K. Niedźwiedzki.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty