tir m

- Od grudnia przeżywamy jakiś horror. Ciężarówki skaczą i hałasują na zniszczonej drodze. Szyby w oknach trzeszczą, ściany pękają - mówią mieszkańcy ul. Opoczyńskiej.

 Na przebudowywanej DW nr 713 ruch wahadłowy obowiązuje na ul. Mireckiego, na moście na Białobrzeskiej i Opoczyńskiej. To ostatnie wahadło jest szczególnie niebezpieczne. - W godzinach szczytu w korkach trzeba tam stać dobre kilkadziesiąt minut. Przez miasto ciągle jeżdżą tiry. Na pasie, po którym puszczony jest ruch, trzeba bardzo uważać. Nawierzchnia jest bardzo zniszczona. Jedzie się wąskim odcinkiem, a obok jest "przepaść".

 

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty