schron mRadny miejski Adrian Witczak zebrał 2038 podpisów pod swoją petycją, której postulatem jest budowa nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Co na to władze miasta?

O liczbie podpisów radny poinformował podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej. Wygłosił przemówienie, w którym zwrócił się bezpośrednio do prezydenta miasta. - Proszę, aby nie zlekceważył pan głosu 2038 mieszkańców, którzy poparli moją interpelację. Nie będziemy słabli w działaniach, będziemy zbierać dalej podpisy, bo obywatelska presja ma sens - mówił radny Witczak.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty