pilka mRozgrywki wiosenne w III lidze

W miniony weekend w trzeciej lidze rozegrane zostały mecze drugiej kolejki rundy rewanżowej sezonu 2020/21. Wiosną rywalizacja toczy się w dwóch grupach – mistrzowskiej i spadkowej. W tej ostatniej są piłkarze KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA, którzy w sobotę pojechali do Aleksandrowa Łódzkiego na pojedynek z Sokołem. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka po ciężkiej walce zremisowali bezbramkowo, choć mieli wielką szansę na sukces.

Już w 7 minucie mieli rzut karny, ale Jakubczyk nie trafił w bramkę. Dodajmy, że była to jedyna stuprocentowa sytuacja w tym meczu. Zdobyty na tak trudnym rywalu punkcik utrzymał naszą drużynę tuż nad strefą spadkową.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty