diablo mPotrzebne 2 metry boiska!

Pomimo złej sytuacji epidemicznej i tego, że szkoły są zamknięte, a nauka odbywa się online w domach, młodzież nadal uczestniczy w zajęciach sportowych. Wirusowi nie poddają się m.in. zawodnicy z drużyny Diablo Wąwał. Czekają tylko na nowe boisko.

Grupa piłkarska działa już od dwóch sezonów i ciągle się powiększa. Łącznie należy już do niej 46 dzieci w trzech grupach wiekowych. Cały czas trenują, ale muszą to robić w reżimie sanitarnym. - Trenujemy i przygotowujemy się do wiosennej rudy na wynajętej hali sportowej w Białobrzegach. Zajęcia prowadzone są przez naszych trenerów cztery dni w tygodniu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty