piaskowamPracownicy firmy Megatech Industries oraz mieszkańcy ul. Piaskowej domagają się przywrócenia miejskich autobusów, które od dłuższego czasu już tamtędy nie jeżdżą. Żalą się, że muszą stać w ciemnym lesie przy drodze, gdzie nie ma nawet chodnika ani pobocza, a przecież firma partycypowała w kosztach budowy przystanku MZK.

Ulica Piaskowa przez wiele lat nie była remontowana i przejechanie przez występujące tam dziury i wyboje bywało zabójcze dla samochodów. Przebudowano ją wreszcie w 2018 r. Na tym jednak nie skończyły się problemy mieszkańców oraz osób pracujących w działających tam firmach.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty