potNa pasach na ul. św. Antoniego (na wysokości skrzyżowania z ul. B. Głowackiego) zainstalowano urządzenia o wartości 60 tys. zł. Miało być bezpiecznej. Niestety znowu doszło tam potrącenia pieszej.

W czwartek, 16 stycznia około godz. 19.15 48-letnia kobieta kierująca renaultem jechała ul. św. Antoniego od centrum w kierunku Brzustówki. Z daleka zauważyła podświetlony znak D-6, z migającym pieszym (tzw. "kroczący ludzik"). Na jezdni świeciły się też "kocie oczka". To był sygnał, że pieszy wchodzi na pasy.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty