interW tomaszowskim szpitalu

W Tomaszowskim Centrum Zdrowia zakończył się konkurs na koordynatora Wydziału Chorób Wewnętrznych. Jedynym kandydatem był lekarz medycyny Mariusz Gębski, który jeszcze niedawno kierował interną w szpitalu w Piotrkowie.

Doktor Gębski ma 40 lat i jest absolwentem Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z 2005 r. (naukę rozpoczął w Wojskowej Akademii Medycznej). To specjalista chorób wewnętrznych (egzamin specjalisty złożony w 2014 r. z jednym z najlepszych wyników) z Dyplomem Ministerstwa Zdrowia.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty