straz sarnWe wtorek, 14 stycznia strażacy wyciągnęli martwą sarnę z nieczynnego i niezabezpieczonego zbiornika na terenie zakładów w Osiedlu Niewiadów. - Następnym razem wpadnie tam dziecko, może wtedy w końcu ktoś zabezpieczy to miejsce - denerwuje się kobieta mieszkająca w pobliżu.

Około godz. 13.00 spacerujący po lesie chłopak zauważył sarnę pływającą w zbiorniku przeciwpożarowym. Powiadomił straż pożarną. Ratownicy (z PSP i OSP w Ujeździe) zeszli na linie po betonowych zboczach zbiornika. Przy pomocy bosaka wyciągnęli zwierzę na brzeg. Nie udało się go uratować. Po prostu utonęło.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty