studniówkaSezon na studniówki na terenie naszego powiatu tradycyjnie już otworzyli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego. Bawili się w sobotę, 4 stycznia.

Impreza odbyła się Rancho Stefanów w gminie Poświętne. Wzięło w niej udział ok. 300 uczestników - bawili się uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi, jak również nauczyciele na czele z dyrektorką Ewą Męciną oraz przedstawiciele rodziców. Gośćmi byli Beata Stańczyk, dyrektorka Wydziału Oświaty i Sportu w Starostwie Powiatowym i członek Zarządu Powiatu Marek Kubiak.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty