kregle kominiarze2Rekreacja z TKKF

Sezon amatorów w kręglarstwie klasycznym zainaugurowany został 21. Jesiennym Turniejem o puchar Ogniska TKKF Ogniwo – najstarszego ogniska w mieście (powstało w 1958 r.). Impreza składała się z trzech turniejów klasyfikacyjnych. Zwyciężył Michał Dębicki, który dwukrotnie był najlepszy, a raz trzeci.

Jesienny turniej składał się z trzech turniejów cząstkowych. Pierwszy odbył się 17 października. Wygrał Dębicki z bardzo dobrym wynikiem 247 pkt. Drugi był Tadeusz Śliwiński 140, a trzeci Tomasz Gliszczyński 231.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty