bin mNa drogach powiatowych w mieście
Zarząd Dróg Powiatowych wyłonił wykonawcę, który dokończy przebudowę ul. Dzieci Polskich. Przetarg wygrała tomaszowska firma Binstal, która już prowadzi roboty na pobliskiej ul. Zawadzkiej, w tym budowę ronda.

Złożone w przetargu oferty zostały otwarte w połowie czerwca. O kontrakt rywalizowały aż cztery podmioty. Najniższą cenę - 384.000 zł brutto zaproponował Binstal. Powiat na sfinansowanie zamówienia przeznaczył 350.000 zł. Oferty były więc sporo droższe. Ponieważ dopłata nie jest zbyt wysoka, zdecydowano się postępowanie zakończyć i ogłosić zwycięzcę.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty