salmonell mConajmniej pięcioro dzieci zakażonych

U dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 19 przy ul. Strzeleckiej stwierdzono zakażenie salmonellą. Rodzice są zbulwersowani, że dyrekcja nie informuje oficjalnie o zaistniałej sytuacji. Postępowanie w tej sprawie prowadzi tomaszowski sanepid.

19 lutego mieszkanka naszego miasta poinformowała nas o zaistniałej sytuacji. - Podobno wiele dzieci jest w szpitalu, wiem, że dużo dzieci ma objawy, a pani dyrektor milczy. Dzieci mojej siostry siedzą w domu z biegunką i bólem brzucha. Z tego co wiem, od czwartku było dużo przypadków. I właśnie nieoficjalnie się dowiedziała, że ma dwóch synów z wynikiem pozytywnym salmonelli - mówi pani Magdalena, mieszkanka ul. Warszawskiej.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty