Obrady powiatowego samorządu

Nietypowo, bo w środę (28 października), odbyła się dwudziesta ósma w tej kadencji sesja Rady Powiatu. Były to jedne z dłuższych obrad, bo i porządek był obfity, i radni ostro debatowali. Najwięcej czasu poświęcono walce z epidemią koronowirusa, o której mówili szefowa sanepidu i prezes Tomaszowskiego Centrum Zdrowia.

Sesja odbyła się zdalnie przez Internet, a że łącza nie działały najlepiej, to i czasem niewiele było słychać. W dodatku co i rusz ogłaszano przerwy. Najdłużej trwało ustalenie porządku obrad. Radny Mariusz Strzępek zgłosił wniosek o włączenie dwóch nowych punktów.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty