jarmark mTegoroczny sezon spalskich Jarmarków Antyków i Rękodzieła Ludowego uległ zawirowaniom z powodu pandemii koronawirusa. Pierwszy zaplanowany na kwiecień nie odbył się, majowy był na pół gwizdka, wystawcy przyjechali i nikt im nie przeszkadzał w handlowaniu.

Czerwcowy w związku z poluzowaniem przepisów już może się odbyć. Niedziela, 14 czerwca, a i prawdodpobnie sobota ją poprzedzająca, dla wielu Polaków dni długiego weekendu, będą okazją do odwiedzenia Spały i udziału w sztandarowej imprezie spalskiego lata.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty