Kręglarstwo młodzieżowe. Tomaszowianki w rolach głównych

W czasie minionego weekendu w Tucholi odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w kręglarstwie klasycznym. Reprezentanci Pilicy Tomaszów byli widocznie na torach. Indywidualnie tytuł mistrzowski wywalczyła Aleksandra Skoneczna, a wicemistrzynią została Daria Zdulska w sprincie. Nasze dziewczyny w składzie: Skoneczna, Zdulska, Kornelia Kujda i Małgorzata Kompa też był złote.

 Na zawody mistrzowskie w Tucholi z Pilicy Tomaszów wybrała się silna, dziewięcioosobowa ekipa dziewcząt i tylko dwóch chłopców. Tomaszowianki błyszczały.  W starcie indywidualnym aż siedem naszych reprezentantek dostało się do finału.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty