zlota mW końcu października w Tucholi odbył się 35. Młodzieżowy Puchar Borów Tucholskich, który zaliczany jest do cyklu Młodzieżowe Grand Prix Polski w sezonie 2021/2022. W powodzeniem grała w nim młodzież tomaszowskiej Pilicy. Najlepiej wypadła juniorka młodsza Kornelia Kujda, która wygrała pewnie swoją kategorię wiekową.

 Na kręgielni w Tucholi wystąpiło ponad 120 zawodników, a wśród nich dziewięcioro reprezentantów Pilicy Tomaszów. Najlepiej zaprezentowały się juniorki młodsze, z których trzy zakwalifikowały się dziewięcioosobowego finału.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty