23 października odbędą się wybory na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w powiecie tomaszowskim. Jeszcze tydzień temu nic nie wskazywało na to, że mogą one zakończyć się jakąkolwiek niespodzianką. Bezkonkurencyjnym liderem wydawał się Adrian Witczak. Będzie musiał się jednak zmierzyć z dwoma silnymi kontrkandydatami.

Obecnie strukturami lokalnej Platformy Obywatelskiej zarządza radna miejska Barbara Klatka, choć nawet przez osoby zainteresowane polityką często nie jest ona kojarzona z funkcją, jaką pełni.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty