olimp m- powiedział po zdobyciu złotego medalu olimpijskiego młociarz Wojciech Nowicki. Lekkoatleci, dla których spalski ośrodek to drugi dom, przywieźli z Tokio aż dziewięć krążków. To był najlepszy występ polskich przedstawicieli królowej sportu w historii igrzysk.

W. Nowicki długo czekał, żeby stanąć na najwyższym stopniu podium światowej imprezy. Był trzeci na poprzednich igrzyskach w Rio de Janeiro. W dorobku ma też trzy brązowe medale mistrzostw świata (jest mistrzem Europy). Do Tokio także jechał po medal, chociaż nie zarzekał się, że chce za wszelką cenę wygrać.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty