dziura1 m23 lipca około godz. 17.00 na ul. Kwiatowej zarwał się asfalt. Powstała około półtorametrowa wyrwa w ziemi. Co było przyczyną zdarzenia?

Mogło dojść do tragedii

Mieszkańcy Niebrowa patrzyli z niedowierzaniem, kiedy na ich oczach asfalt po prostu zapadł się pod ziemię. Na kilkumetrowym obszarze jezdni utworzyła się głęboka na ok. 1,5 metra wyrwa. - Szłam chodnikiem do pobliskiego sklepu. Kątem oka zobaczyłam, że w jezdni utworzyła się głęboka dziura. Wydaje mi się, że zatrząsł się pode mną chodnik - mówi pani Marta, mieszkanka ul. Dzieci Polskich. - To wyglądało jak scena z jakiegoś filmu. Nie namyślając się długo, uciekłam na parking przy pobliskim markecie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty