wypad mJeden ucierpiał w zdarzeniu w al. Piłsudskiego, a drugi na ul. Grota-Roweckiego. Ranna została też pasażerka volkswagena, który zderzył się z renaultem na skrzyżowaniu ulic Niskiej i Zacisze.

W środę, 30 czerwca około godz. 15.00 48-letnia kobieta jechała ul. Bema w kierunku ul. Hallera. Na skrzyżowaniu z al. Piłsudskiego nie dostosowała się do znaku STOP i uderzyła w motocykl jadący drogą z pierwszeństwem. Siła uderzenia była tak duża, że jednoślad przemieścił się i uderzył jeszcze w nadjeżdżającego opla i metalowy słupek przydrożnej barierki.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty