kranW Zakładzie Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej
W końcu ubiegłego roku ucieszyliśmy się z wiadomości, że ceny wody i ścieków w 2021 roku nie wzrosną. Niestety, radość była krótka. W sobotę, 26 czerwca, weszły w życie nowe taryfy opłat, przygotowane przez Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej, a zatwierdzone przez Wody Polskie. Podwyżka dla Tomaszowa i części gminy Tomaszów Maz. sięga prawie 10 procent.

Przez długie lata ceny wody i ścieków ustalały przedsiębiorstwa zajmującą się tym działem gospodarki komunalnej, a zatwierdzały samorządy, ewentualnie ich organy wykonawcze. Ale to się ostatnio zmieniło.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty