glosowanieW środę (30 czerwca) odbyła się trzydziesta dziewiąta w kadencji sesja Rady Powiatu w Tomaszowie. Poświęcona była przede wszystkim ocenie działalności samorządu w ubiegłym roku. Radni udzielili Zarządowi Powiatu absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu oraz przyjęli raport o stanie powiatu.

Sesja po raz pierwszy od półtora roku odbyła się stacjonarnie w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego. Radni zasiedli razem, choć z zachowaniem dystansu i w maseczkach. A i tak były pretensje, że sesji nie zorganizowano hybrydowo, by niektórzy mogli w niej uczestniczyć zdalnie. Chodziło przede wszystkich o niezaszczepionych.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty