siataW piątek (18 czerwca) KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA zorganizował wielką galę siatkówki na finał sezonu 2020/2021. Przypomnijmy, że nasi juniorzy młodsi zostali mistrzami Polski. Z siatkarzami młodzieżowych kategorii wiekowych w Arenie Lodowej spotkały się władze miasta i klubu. Nie zabrakło członków Klubu Kibica KS Lechia, którzy jak zwykle zorganizowali wspaniały doping.

Zakończenie sezonu siatkarskiego 2020/2021 było efektowne, choć trzeba zauważyć, że dopiero zaczął się sezon siatkówki plażowej i zawodnicy Lechii z pewnością będą widoczni.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty