pilka mW weekend w piotrkowskiej klasie okręgowej, w której występują dwie drużyny z powiatu tomaszowskiego, rozegrane zostały mecze 30 kolejki. Nasi przedstawiciele zagrali dobrze. W Lubochni LKS przegrywał przez 40 minut, ale w ciągu trzech minut gospodarze zdobyli dwie bramki, które dały zwycięstwo. Pomogła im w tym czerwona kartka dla pomocnika Omegi.

Stal w Szczercowie do 80 minuty przegrywała 1:2, ale w końcówce niewiadowianie zdominowali gospodarze i wygrali 3:1. I zrobili to w osłabieniu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty