W Tarnowie Podgórnym przed dwoma tygodniami rozegrany został 2. Memoriał Ryszarda Bonka w kręglarstwie sportowym. Rywalizowało 157 zawodników, reprezentujących 9 klubów. Wśród nich była nieliczna grupa z Pilicy Tomaszów. Nasi przedstawiciele tym razem nie błyszczeli.

 W zawodach praktycznie liczyły się tylko kręglarki Pilicy. Najlepiej wypadła Aleksandra Skoneczna, która była czwarta wśród juniorek młodszych. Tomaszowianka do ośmioosobowego finału zakwalifikowała się na ostatnim miejscu z wynikiem 518 pkt, ale w niedzielę miała trzeci wynik (551 pkt).

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty