stresMatura zawsze jest stresująca, ale od 2020 r. jeszcze bardziej – bo odbywa się w pandemii koronawirusa. W tym roku uczniowie II Liceum Ogólnoształcącego mieli jeszcze dodatkowo emocje związane z porodem koleżanki i kwarantanną.

W mieście huczy od plotek związanych z niecodzienną sytuacją, jaka miała miejsce na jednym z pisemnych egzaminów maturalnych w II LO. Młodzież mówi między sobą np. że jedna z dziewcząt przystępujących do matury, zaczęła podczas jej trwania rodzić, a reszta uczniów miała zacząć jej pomagać i w rezultacie nie dokończyć egzaminu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty