kolejkaTomaszowski punkt szczepień w Arenie Lodowej nie zwalnia. Tylko w tym tygodniu szczepionkę przeciw COVID-19 może tam otrzymać 3820 osób. Spora grupa nie chce się jednak szczepić produktem firmy AstraZeneca, inni narzekają, że nie można już skorzystać z punktu w soboty. Bywają opóźnienia w dostawach.

Szybko i sprawnie

Kiedy w czwartek, 6 maja po południu pojawiliśmy się w punkcie szczepień w Arenie, mieliśmy okazję zobaczyć, że ludzi przed obiektem czeka łącznie w dwóch kolejkach tylko kilkanaścioro, a obsługa niemal co chwilę prosi do wejścia kolejną osobę.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty