spala mPrzyjeżdżają rano i wieczorem, dwa razy dziennie. Dzwonią nawet na prywatny telefon. Nie mamy nic do ukrycia. Przecież nikt nie zaryzykuje drakońskiej grzywny - mówi jeden z właścicieli hotelu na terenie naszego powiatu. - Kontrolujemy przestrzeganie wprowadzonych dla bezpieczeństwa sanitarnego zakazów i nakazów - odpowiadają funkcjonariusze.

Branża hotelowa i turystyczna jest jedną z tych, które najbardziej ucierpiały na skutek pandemii. W połowie marca ub.r. hotele i pensjonaty musiały całkowicie zawiesić działalność. Zostały "odmrożone" przez rząd po dwóch miesiącach, ale klienci nie od razu wrócili.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty