matura mNa te majowe dni uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych czekali długo i w stresie większym niż to bywało przed pandemią koronawirusa. Nie tylko musieli zmierzyć się z nauką i powtarzaniem materiału, ale też robili to zdalnie, z dala od szkolnych murów.

Matury 2021 rozpoczęły zaraz po długim, zimnym weekendzie, we wtorek, 4 maja. Na początek był oczywiście język polski, a środę matematyka. Zdający obecnie rocznik jest drugim, który z egzaminem dojrzałości radzi sobie w pandemii.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty