silacze mW Pabianicach odbyły się 31. Mistrzostwa Świata Federacji WAP w sportach siłowych dla wszystkich kategorii wiekowych – od juniorów po weteranów. Bardzo udanie startowali w nich reprezentanci Polski, wśród których nie zabrakło tomaszowian. Nasi siłacze zdobyli sześć medali. Po najcenniejsze krążki sięgała dwukrotnie Marta Chachuła i raz juniorka Jagoda Owczarek.

Na zawody federacji WPA (World Powerlifing Alliance) do Pabianic przyjechali reprezentanci piętnastu krajów. Prawie 800 sportowców od 15 do 18 kwietnia rywalizowało w trzech konkurencjach: trójboju siłowym, wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty