rydzykNiestety - do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi na pytania związane z objęciem przez prezydenta Marcina Witko stanowiska w radzie nadzorczej chełmskiej spółki komunalnej. Wiemy natomiast, że pan prezydent ma stosowne uprawnienia, by w takiej radzie zasiadać.

Zdobył je w latach 2018-2021 w trakcie studiów podyplomowych w toruńskiej Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Nie była to nauka bezpłatna. Została sfinansowana ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (10 000 zł) i Urzędu Miasta - 2500 zł.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty