bartosz szadkowskiPrzygotowania drużyny KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA do rozgrywek ligowych zbliżają się do końca. Piłkarze ciężko pracują już ósmy tydzień, a przy tym grają wiele sparingów. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka w minioną sobotę rozegrali jedenasty mecz kontrolnych, ale po raz ósmy przegrali.

Wygląda jednak na to, że forma tomaszowian rośnie. Nawiązali walkę z tak trudnym rywalem jak Pelikan i mieli okazję, by wywieźć z Łowicza przynajmniej remis, ale kolejny raz zabrakło skutecczności. III liga ma wystartować 7 marca.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty