Dawid sokolowski mRozgrywki w pierwszej lidze siatkówki

W miniony weekend rozegrane zostały mecze 23 kolejki w Tauron 1. Lidze. Siatkarze KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA w hali SP nr 1 podejmowali MCKiS  z Jaworzna. To był szczególnie ważny mecz. Wprawdzie rywal to najsłabsza drużyna ligi, ale i Lechia też zbyt silna nie jest i musi szukać punktów w starciach z zespołami z dolnej części ligowej tabeli. Do takich pojedynków trzeba podchodzić wyjątkowo ambitnie.  I tak się stało.

Podopieczni trenera Bartłomieja Rebzdy rządzili na boisku niepodzielnie, a wygrana za trzy oczka dała awans na dziewiąte miejsce w tabeli.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty