parking mSkansen Rzeki Pilicy od lat jest turystyczną wizytówką Tomaszowa. Niestety, turyści obecnie spotykają się z niemiłą niespodzianką. Toaleta przed placówką jest nieczynna, a parkingiem nie ma się kto zająć. Ludzie sikają w krzakach i brodzą w błocie.

Skansen Rzeki Pilicy funkcjonuje pod egidą Miejskiego Centrum Kultury. Zawsze ściągały tam tysiące gości, z miasta, kraju i zagranicy. Przez pandemię z przerwami nie był otwarty dla turystów. Od 13 lutego br. już działa, ale tylko częściowo. Można oglądać go z zewnątrz, obiekty, takie jak młyn czy świetlica, muszą być zamknięte.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty