pks mNajwiększa kwota (31 mln zł) z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych trafi do przewoźników na terenie województwa łódzkiego. Chętnych do podróżowania prawie nie ma, a uruchamiane są nowe linie pekaesów. - Pomiędzy Tomaszowem a Opocznem jest już 14 kursów dziennie w jedną stronę. Czasami stoję i obserwuję. Wielkie autobusy, palące jak czołgi, jeżdżą jeden za drugim praktycznie puste. Kto to wymyślił!? Przecież wszyscy musimy za to płacić - denerwuje się jeden z mieszkańców miasta.

Tzw. ustawa PKS-owa spowodowała, że od września 2019 r. na terenie województwa łódzkiego uruchomiono 29 nowych linii pekaesów pomiędzy poszczególnymi powiatami.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty