1200aTrwają szczepienia pracowników Tomaszowskiego Centrum Zdrowia i innych podmiotów medycznych z terenu powiatu tomaszowskiego. Zaszczepiono już 1200 osób z personelu zarówno medycznego, jak i niemedycznego. Ruszyły pierwsze szczepienia populacyjne i pojawiły się pierwsze problemy.

Prezes Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Wiesław Chudzik informuje, że według stanu na 18 stycznia chęć zaszczepienia się na COVID-19 zgłosiło około 600 osób personelu szpitala. To tylko nieco więcej niż połowa wszystkich zatrudnionych.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty