teznia mCiechocinek w Tomaszowie? Może i tak, ale z pewnością nie teraz. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany postawienia w mieście tężni, która miała być gotowa jeszcze w tym roku.

Każdy, kto był w jakiejś uzdrowiskowej miejscowości z tężnią solankową, wie, że ta drewniana konstrukcja rozprowadzająca za pomocą pompy solankę ma wspaniałe właściwości. Dzięki temu, że w jej środku tworzy się mikroklimat, pomaga w leczeniu różnych chorób, głównie układu oddechowego. Wzmacnia również system odpornościowy, co w dobie koronawirusa i smogu jest - jak wiadomo - szczególnie ważne.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty