grotyOtwarta w 2012 r. Podziemna Trasa Turystyczna "Groty Nagórzyckie" pochłonęła miliony złotych. Miliony złotych też zarobiła, przyjmując rocznie tysiące turystów nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Teraz są ludzie, którzy uważają, że to wyjątkowe miejsce niszczeje. Czy tak jest faktycznie?

Na groty przez lata było mnóstwo pomysłów - od zrobienia tam winiarni do ich wyburzenia. W końcu jednak miastu, jeszcze za poprzedniego prezydenta Rafała Zagozdona, przy wydatnej merytorycznej pomocy Skansenu Rzeki Pilicy, udało się stworzyć z nich wyjątkową atrakcję turystyczną.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty