czasPomysł jest podstawą działania. Od wielu lat padają różne pomysły na zwiększenie dzietności w naszym kraju: żłobki, przedszkola, 500 plus, zakaz aborcji, a potomków wciąż mamy za mało.

Dawno temu, w małej miejscowości, nieodległej od Tomaszowa, siedział sobie w kiosku "Ruchu" mężczyzna, a że ruch był niewielki, wpadł na pomysł, aby zwiększyć liczbę mieszkańców: cienką igłą przekłuwał prezerwatywy. Rodziło się sporo dzieci, mężczyzna w cichości ducha każdy poród przyjmował z radością,  czuł się niejako drugim ojcem.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty