siata mW sobotę (7 listopada) w hali Szkoły Podstawowej nr 1 odbyła się kolejna siatkarska impreza dla dzieci i rodziców pod hasłem "Mama, tata, ja i siata". Turniej tak jak w latach poprzednich przygotował i przeprowadził Uczniowski Klub Sportowy "13 Joker" Tomaszów.

W hali szkoły przy ul. Maya spotkało się kilkanaście zespołów rodzinnych (dzieci i rodziców, rodzeństwa itp.). Grano parami w czterech kategoriach, ustalonych na podstawie zaawansowania technicznego uczestników turnieju.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty