gazmNa tę inwestycję czekano w gminie Inowłódz od wielu lat. W końcu się rozpoczęła. Już wiosną przyszłego roku do sieci gazowniczej będą mogli przyłączyć się mieszkańcy Inowłodza i Królowej Woli. Do 2021 r. ma być też gotowy gazociąg prowadzący z Tomaszowa do Smardzewic i Twardej.

Kopalnia potrzebuje gazu

Władze gminy starały się o realizację tej inwestycji od wielu lat. - Nasze plany stały się realne trzy lata temu, kiedy w Inowłodzu pojawił się nowy właściciel kopalni z bardzo ambitnymi planami rozwoju. Jednym z warunków koniecznych do tego był dostęp do sieci gazu ziemnego - mówi wójt Bogdan Kącki.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty