latarnia mRok temu na dwójkę dzieci przewróciła się latarnia przy ul. Granicznej. O mały włos nie doszło do tragedii. Wtedy władze naszego miasta doszły do wniosku, że kilkadziesiąt należy wymienić na nowe. Niestety - stan kolejnych latarni uległ pogorszeniu.

Zarząd "Przodownika" zdaje sobie sprawę z zagrożenia. - W powyższej sprawie wielokrotnie występowaliśmy do prezydenta miasta z prośbą o podjęcie działań zmierzających do wymiany uszkodzonych słupów oświetleniowych, informując o potencjalnych zagrożeniach wynikających ze złego stanu technicznego - mówi Andrzej Piechocki, wiceprezes SM "Przodownik". - Ze swojej strony uczestniczymy finansowo w zakresie wymiany słupów oświetleniowych, wspierając w tym zakresie władze naszego miasta.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty