ubezpTomaszów od dawna ubezpiecza swój cały majątek. Koszt tej usługi przez ostatnie lata bardzo rósł, ale ostatnio przyszła niespodzianka. Ceny spadły. Teraz trzyletnie ubezpieczenie kosztuje niewiele więcej niż poprzednie na okres dwóch lat. W Urzędzie Miasta niedawno zakończył się przetarg na te usługi. Oferty były znacznie poniżej oszacowanych wstępnie kwot.

Na drogach z mnóstwem dziur łatwo uszkodzić pojazd. Zgodnie z prawem są to kolizje, które spowodował właściciel drogi i on musi ponieść koszty naprawy aut. Dlatego miasto ubezpiecza swoje dziury. Przepraszam, ubezpiecza się od odpowiedzialności cywilnej za swoje drogi.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty