zabity m- pięcioletniego, zdrowego, dorodnego, bezbronnego byka, który wyszedł na leśną polanę w czasie rykowiska. 40-letni sprawca odpowie za kłusownictwo i nielegalne posiadanie broni. Grozi mu wieloletnie więzienie.

Do zdarzenia doszło w środę, 7 października około 23.00 w okolicach Tomaszówka na pograniczu powiatów tomaszowskiego i opoczyńskiego, w lasach administrowanych przez Nadleśnictwo Smardzewice. - Jeden z myśliwych (pracowników nadleśnictwa) usłyszał strzały w lesie. Ustalił z kołem łowieckim, że na tym obszarze nie ma żadnego polowania.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty