edukacja mW poniedziałek, 12 października, w hali I Liceum Ogólnokształcącego odbyła się powiatowa uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jak co roku Dzień Nauczyciela był okazją do docenienia pracy pedagogów i innych osób pracujących w oświacie. Spotkanie wyróżnionych nauczycieli z władzami samorządowymi z uwagi na epidemię koronawirusa było skromne i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

- Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy, szczególny dzień, w czasie którego dziękujemy wszystkim osobom, które na co dzień żyją oświatą. Dziękujemy za ten trud pracy - dziękował pracownikom oświaty starosta Mariusz Węgrzynowski. 

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty