starostaSprawą zajmie się Rada Powiatu Tomaszowskiego

Mieszkaniec naszego miasta opowiedział nam jak bardzo "zadowolony" jest z pracy urzędników Starostwa Powiatowego. Do Rady Powiatu Tomaszowskiego napisał skargę. Domaga się odwołania Mariusza Węgrzynowskiego z funkcji starosty powiatowego, a Jerzego Kowalczyka z funkcji sekretarza.

- Szanowna Rado Powiatu, zwracam się do Państwa z prośbą o odwołanie z funkcji starosty powiatu tomaszowskiego Pana Mariusza Węgrzynowskiego oraz sekretarza Jerzego Kowalczyka. Powodem mojej prośby jest wrażenie rażącego zaniedbywania swoich obowiązków, tzw. kolesiostwo oraz ogólne niezadowolenie społeczeństwa z funkcjonowania instytucji - pisze w skardze pan Jakub, mieszkaniec naszego miasta.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty